• Alan Adı
  • Web Hosting & RESELLER
  • Sunucu
  • Kurumsal
  • Tüm Hizmetlerimiz
Sepet 0
Top

Alt Yapımız

Alt YapımızNetwork
Koala Hosting sektöründe marka olmuş firmalardan biri olarak sunabileceği maksimum hizmet kalitesiyle sizlere yardımcı olmaktadır. Koala Hosting network altyapımızda Citrix ve Juniper cihazları tercih ediyor ve sizlere üst düzey bir network alt yapısı ile hizmet veriyoruz. Firmamız başka sağlayıcılardan farklı olarak sistemine veri merkezinden 2X10 Gigabit çift backbone yedekli olan ve bize ait ana bockbone sisteminden kabinlerimizin tamamına 2X1 yedekli hat sağlıyoruz.

Sizlere bu alandaki en iyi hizmeti sağlamak adına Vodafone, Turk Telekom, Turkcell Superonline ve diğer bağlantıların iyileştirilmesi için veri merkezi omurgasına yedekli olarak Cogent’den yedekli bağlantıları sağlanmaktadır.

Koala Hosting, müşterilerinin maksimum verim alabilmeleri ve ddos’a karşı sistemlerinde sorun yaşamamaları adına Firewall hizmetlerini kişilere özel verilebileceği gibi aynı zamanda 2 Gigabit’e kadar devreye giren diğer ücretsiz Firewall desteği ile sizlere yardımcı olmaktadır.


Enerji
Koala Hosting veri merkezinde, sistemlerde sorun yaşanmaması, herhangi bir elektrik kesintisinde sunduğu üst düzey hizmet kalitesine kesintisiz devam edebilmesi adına N+1 yedekli jeneratör ve ups setleri bulundurmaktadır. Bu noktada herhangi bir elektrik kesintisi durumunda Kaola Hosting veri merkezinde jeneratör ve şebeke arsındaki geçiş sürecinde dahi yedekli ups ve akü sistemleri devreye girmekte ve bu sayede her durumda 24 saat kesintisiz bir hizmet sağlanmaktadır. Bu bağlamda Koala Hosting sektöründe güçlü bir veri merkezi alt yapısı ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt eder.