• Alan Adı
  • Web Hosting & RESELLER
  • Sunucu
  • Kurumsal
  • Tüm Hizmetlerimiz
Sepet 0
Top

Hakkımızda

Hakkımızdaİçinde bulunduğumuz ortam, bilginin öneminin giderek arttığı, teknolojinin kaçınılamaz bir gerçek olduğunu bizlere kanıtlıyor. Biz de bu gayeyle teknolojinin kaçınılmaz bir gerçek ve ihtiyaç olduğu düşüncesiyle değişen dünyada ve artan rekabet ortamında teknolojinin bizde bırakmış olduğu bilgi birikimlerini müşterilerimize hizmet olarak sunmayı amaç edindik ve müşterilerimize maksimum hizmet kalitesiyle destek sağlamaya söz verdik.

Koala Hosting, bilişim teknolojileri alanında sektöründeki lider firmalardan biri olarak maksimum hizmet kalitesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Koala Hosting olarak firmamız sizlere bu sektörde Hosting, Reseller, Seo Reseller, Seo Hosting ve Seo sunucu hizmetleri sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimize bir marka altında maksimum hizmet sunma prensibiyle yardımcı olmaktayız.

Koala Hosting olarak Comnet İstanbul merkezli Seo sunucularımızla Seo Reseller ve Seo Hosting hizmetini yüzlerce farklı Class IP ile sunmaktayız. Aynı zamanda Comnet İstanbul veri merkezi konumlu sunucularımız vasıtası ile kurumsal müşterilere Deditaced sunucu, Vds sunucu, kurumsal hosting, elektronik posta hosting, Co – location sunucu hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Hepsi SSD disk yapısı ile gerçek gerçek raid yapılandırmalı olan çeşitli sunucularda kurumsal ve bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sektördeki öncü firmalardan biri olarak bilişim teknoloji hizmetlerimiz ile müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Sahip olduğumuz tecrübe, yüklendiğimiz sorumlulukların altından kalkmamızı sağlayan en önemli silahtır. Ve biz Koala Hosting olarak en iyi silahımızla sizlere destek vermeye her zaman devam edeceğiz.

Yer Sağlayıcı belgemiz için tıklayınız.