• Alan Adı
  • Web Hosting & RESELLER
  • Sunucu
  • Kurumsal
  • Tüm Hizmetlerimiz
Sepet 0
Top

Gizlilik Politikamız

Gizlilik PolitikamızHazırlanan bu gizlilik sözleşmesi Koala Hosting resmi web adresi ile alt siteleri üstünde bilgi dağıtımı ve kullanımı kurallarını içermektedir. Sistemlerimiz üzerindeki IP adresiniz sunucumuzda yer alan mevcut hesaplarınıza ve sitelerinize erişim problemlerinin giderilmesi adına kullanılacak olup aynı zamanda demografik bilgilerinizin toplanması ve bilgilerinizi tanımlamak için kullanılacaktır.
Resmi web adresimizdeki kayıt formunda sizden istenilen istatistiksel bilgiler, kişisel bilgiler ve finansal bilgiler tamamen belirlenen firmalar tarafından bilgi, kampanya haberleri ve materyalleri göndermek adına kullanılmaktadır. Kayıt formundaki sizden istenilen bilgiler eksiksiz olarak tamamlanmalıdır.
Koala Hosting gizlilik sözleşmesi tarafların birbirine olan güvenini hukuki yönüyle güvence altına alıp daha iyi bir hizmet kalitesi ortaya koymak adına zorunlu tutulmuştur. Kayıt olurken sistemimize girdiğiniz iletişim numaraları sizinle iletişime geçmemiz gerektiğinde veya sizinle iletişime geçmeye ihtiyaç duyan resmi kurumlarca paylaşılacaktır. Sistemimize girerken verdiğiniz kayıt bilgileri sistemimizde saklanmakta ve silinme işlemi talebinde bulunulamamaktadır.
Sizden istenilen finansal bilgiler satın alınan hizmet yada ürünlerin tahsil edilmesinde kullanılacak olup aynı zamanda gerek duyulan diğer hukuksal mevzularda kullanılacaktır.

Yenileme / Düzenleme
Koala Hosting bünyesindeki tüm müşterilerimiz sitemizde yer alan bilgilerini değiştirebilme haklarına sahiptir. Resmi web adresimizde güvenlik nedeniyle eski bilgileriniz de saklanmaktadır.

Koala Hosting Güvenlik
Firmamız bilgilerin izinsiz kullanılması, değiştirilmesi ve bilgi kaybı için çeşitli güvenlik önlemleri oluşturmuştur. Bu doğrultuda; geçmiş profil bilgilerinizin saklanması, destek sistemine gönderilmiş olan bilgilerin saklanması, ödeme yaparken kullanılan bilgilerinin ve havale bilgilerinin saklanması ile tarafımıza gönderilen elektronik postaların tamamı almış olduğumuz bu güvenlik önemleri ile gizli tutulmaktadır. Koala Hosting almış olduğu güvenlik önemleri ile sizlerin mağdur olmasının önüne geçeceği gibi çeşitli endişelerinizden doğacak huzursuzlukların da önüne geçmiş olur. Koala Hosting müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek gizlilik sözleşmesini tarafların birbirilerine olan güvenlerini tazelemek ve oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmek adına oluşturmuştur.